MENU Úvod Pedro z Milínova Vidurr Schreidon Výcvik - TART Letní výcvikový tábor Co se u nás děje Fotogalerie Kniha vzkazů Kontakt Odkazy
Návštěvy:

Právě on-line:

Tato stránka je součástí, webové prezentace chovatelské stanice laboratorních potkanů s PP.
Více o mě a o všech mých zvířecích mazlíčcích se dozvíte na stránkách
CHS Z NIFLHEIMU.


ODKAZY:
Speciální kynologický svaz TART - region Plzeň


OBLÍBENÉ OSOBNÍ:
SKS TART - Region Plzeň
Amon Amarth
Deicide
Metal Map Of Europe
Brutal Assault
Shindy Productions
Stíny plamenů
Červený trpaslík CZ
Moje obrázky a kresby

Od r. 2008 působím jako jednatelka plzeňského klubu SKS TART.

TART je organizace se specializací na služební kynologii. Přibližuje se výcviku z let minulých.
Při výcviku využívá více prostorů kynologických organizací, výcvik v přírodě,
prohledávání všech dostupných terénů včetně budov, sklepů, železničních vagonů
a likvidace výtržnosti v restauci či jiných společenských prostorách.

Organizace Plzeňského regionu vznikla v roce 2004, kdy tři roky velice dobře pracovala.
Pořádala Memoriál Zdeňka Jenšíka a letní tábory v Žirovnici.
Změnou a budováním nového cvičáku nastal útlum. Odchodem z tohoto cvičáku se obnovila činnost TARTu ve staronovém složení.

Nyní je naše činnost zaměřena hlavně na střídání terénů. Pořádáme výcvik v Plzni pro širokou veřejnost. Kde se nám v roce 2011 podařilo sehnat vlastní pozemek pro výcvikové akce.

Další náplní je pořádání výcvikových víkendů v současné době v prostředí penzionu U Jakuba ve Vidžíně. Tyto víkeny jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Výcvik je zaměřen jak na poslušnost, stopy, tak i na obrany služební i sportovní kynologie.

Naší halvní akcí a vyvrcholením naší činnosti je každoroční letní výcvikový tábor pro veškerou kynologickou veřejnost. Jak pro amatérské kynology tak i pro profesionální psovody.
Tábor je zaměřen na tréning služební i sportovní kynologie. Obsahuje několik závodů a pro zájemce nabízíme i složení zkoušek podle ZŘ TART a nově i NZŘ. Od r. 2012 bude tábor probíhat celý měsíc Srpen, rozdělený tematicky do čtyř týdnů, kde výcvik bude přizpůsoben různým odvětvím kynologie - sportovní, služební, či výcvik pro širokou veřejnost.Každému, kdo má zájem dovědět se o tomto výcviku více, stránky vřele doporučuji.


http://skstart.cz


Náš klub nabízí výcvikové víkendy a letní výcvikový tábor u Chebu. Vítáme zájemce o výcvik TART, ale zváni jsou všichni bez ohledu na rasu pejska. Mimo služebních plemen s námi jezdí civčit a s Akita-inu a Výmarským ohařem, jakož i kříženci, pro které chtějí jejich majitelé zajistit výcvik základní poslušnosti. Pokud chcete svého pejska něco naučit a máte zájem strávit pár dní v partě bezva lidí, zkuste naše víkendová setkání, která se uskutečňují každý měsíc nebo výcvikové dny v Plzni.

Já osobně moc ráda poznám někoho s kým bych mohla z Plzně objíždět tyto akce a společně vychovávat naše pesany. Parťáka/čku na procházky, cvičák a společný zájem.


Copyright © Nifl/Chs Z Niflheimu 2007 - 2008
Kopírování bez souhlasu autora zakázáno